May 16ÜNİLİG ESKRİM KARŞILAŞMALARI GERİDE KALDI2023-2024 sezonu Ünilig Eskrim karşılaşmaları son gün yapılan yarışmaların ardından tamamlandı. Erkekler ve kadınlar kategorilerinde düzenlenen organizasyona Orta Doğu Teknik Üniversitesi ev sahipliği yaptı.
2023-2024 sezonu Ünilig Eskrim karşılaşmaları son gün yapılan yarışmaların ardından tamamlandı. Erkekler ve kadınlar kategorilerinde düzenlenen organizasyona Orta Doğu Teknik Üniversitesi ev sahipliği yaptı.