Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF) Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay, 1-5 Mayıs 2024 tarihleri arasında düzenlenecek e-spor şampiyonası öncesi incelemelerde bulundu.
TÜSF Sponsorluk ve Pazarlama Kurulu Başkanı ve HADO Türkiye Direktörü Koray Erdemir’in de yer aldığı ziyarette organizasyon ile ilgili fizibilite çalışması gerçekleştirildi.
1-5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek bu önemli organizasyonda 100’e yakın üniversiteden 500’e yakın sporcunun katılması bekleniyor. E-Spor şampiyonasında oyuncular; HADO, Valorant, League of Legends ve Pubg Mobile branşlarında mücadele edecek.
![](https://static.wixstatic.com/media/f13083_b037cea8cb26442eab12ee46afcc14f9~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/f13083_b037cea8cb26442eab12ee46afcc14f9~mv2.jpg)