Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF) Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay, yayımladığı mesajla Ramazan Bayramı kutladı.
Başkan Günay’ın mesajı şu şekilde:
“Birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygularının en yoğun biçimde yaşadığımız bir Ramazan Bayramını daha hep birlikte karşılamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
Ülkemizde sporumuzun bugünkü başarılarında emeği geçmiş değerli büyüklerimiz başta olmak üzere; üniversitelerimizin kıymetli yöneticileri, sporcularımız, hakemlerimiz, sponsorlarımız ve tüm halkımızın Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.”
Prof. Dr. Mehmet Günay
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı
![](https://static.wixstatic.com/media/f13083_53b53d9099a64bba92ff02fafc5b8dc8~mv2.png/v1/fill/w_49,h_28,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/f13083_53b53d9099a64bba92ff02fafc5b8dc8~mv2.png)