Federasyonumuzdan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesine Hayırlı Olsun Ziyareti 

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan Prof.Dr Sayın
Şükrü BEYDEMİR'e Federasyonumuz adına Denetleme Kurulu Üyemiz ve Bilecik
İl Temsilcimiz Battal YILMAZ tarafından hayırlı olsun ziyareti
gerçekleştirildi. Başkanımız Prof.Dr. Sayın Kemal TAMER ve yönetim
kurulumuzun selam ve başarı dileklerini ileten YILMAZ, Federayonumuzun
hayırlı olsun plaketinide Rektör Prof.Dr Şükrü BEYDEMİR'e takdim etti.
Ziyarette Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölüm
Başkanı Öğr.Gör. Emre ŞENYÜZLÜ'de hazır bulundu.Rektör Hoca ziyaretten
duyduğu memmuniyeti dile getirerek federasyonumuza teşekkür etti,
selamlarını iletti.

... detay
 
02 Temmuz 2020 Perşembe 13:24:00

ÇOMU'nun Rektörü Prof.Dr.Sedat MURAT Federasyonumuzu Ziyaret Etti 

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Sedat MURAT ve beraberinde ÇOMU Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyesi  Prof.Dr.Hürmüz KOÇ Federasyonumuzu ziyaret etti. Federasyonumuz Asbaşkanı Prof.Dr. Mehmet GÜNAY ve  Genel Sekreterimiz Erdoğan ÇELEBİ ile birlikte görüşmede bulundular. Sayın Rektörümüze nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

... detay
 
ZEYNEP ŞAHİN tarafından yazıldı 04 Haziran 2020 Perşembe 00:01:00

Önemli Duyuru 

Coronavirus ile ilgili alınan tedbirler gereğince, Federasyonumuzun tüm sportif faaliyetleri Gençlik ve Spor Bakanlığının ikinci emrine kadar durdurulmuştur. Talimatlara göre yapılacak yeni düzenlemeler ilgili üniversiteler ile paylaşılacaktır. Saygıyla duyurulur.


Detay 

... detay
 
13 Mart 2020 Cuma 09:25:00

Koç Spor Fest Alp Disiplini Slalom Yarışları Yapıldı 

Erzurum Palandöken tesislerinde devam eden Koç Spor Fest Kış Oyunları Kayak Alp Disiplini Kadınlar ve Erkekler Slalom yarışları yapıldı. yarışma sonuçlarını görmek için devam tıklayınız.

... detay
 
23 Şubat 2020 Pazar 14:33:00

Koç Spor Fest Kış Oyunlarında Snowboard Yarışları Başladı 

Koç Spor Fest Kış Oyunları kapsamında yer alan Snowboard yarışları bu gün başladı.Büyük Slalom erkekler ve kadınlar yarış sonuçlarını detayda belirtilen bağlantılardan görebilirsiniz. 

 

... detay
 
21 Şubat 2020 Cuma 21:18:00

Koç Spor Fest Kış Oyunları Devam Ediyor 


Koç Spor Fest Kış Oyunları kapsamında dün gerçekleştirilen  Kayak Alp Disiplini Büyük Slalom Erkekler yarışmaları sonuçlarını aşağıda belirtilen linklerden görebilirsiniz.

Büyük Slalom Erkekler_TR               Büyük Slalom Erkekler İstanbul Üniversiteleri                    Büyük Slalom Erkekler Genel

... detay
 
21 Şubat 2020 Cuma 10:40:00

Koç Spor Fest Kış Oyunları Erzurum'da Başladı. 

Koç Spor Fest Kış Oyunları 19 Şubat 2020 tarihinde Erzurum Palandöken'de Başladı. 23 Şubat 2020 tarihine kadar devam edecek olup Kış Oyunları Kapsamında Snowboard, Kayak Alp Disiplini ile birlikte  ilk kez Kar Voleybolu branşı da yapılacak.  

Bu gün itibari ile Kayak Alp Disiplini Kadınlar Büyük Salolom yarışları yapıldı. Sonuçları görmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayabilirsiniz.

Büyük Slalom Kadınlar   Büyük Slalom Kadınlar İstanbul Üniversiteleri     Büyük Salalom Kadınlar_TR

... detay
 
20 Şubat 2020 Perşembe 16:39:00

Kros Türkiye Şampiyonasına Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Ev Sahipliği Yaptı. 

Türkiye Üniversiteler Kros Şampiyonası 15 Şubat 2020 tarihinde Balıkesir Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. General Balcı Çamlığı Parkuru’nda start alan şampiyonada kadınlarda 62 sporcu 11 takım, erkeklerde 106 sporcu 17 takım, 28 karma sporcu ve 7 takım olmak üzere 30 üniversiteden 196 sporcu mücadele etti. Yarışlara geçtiğimiz yılda ev sahipliği yapan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Süleyman ÖZDEMİR başta olmak üzere, şampiyonaya emeği geçen BESYO öğretim elemanlarına ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı personellerine teşekkürlerimizi sunarız.

... detay
 
19 Şubat 2020 Çarşamba 14:30:00

Bakanlığımız Tarafından Şampiyonlara Sözleşmeli Personel Müjdesi 

Olimpiyat, paralimpik ya da deaflimpik oyunları ile Dünya ve Avrupa şampiyonalarında ilk 3'e giren milli sporcular, sınav şartı aranmaksızın spor uzmanı ya da antrenör unvanlı sözleşmeli personel olabilecekler.

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslarda değişiklik yapılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararı, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Karara göre, olimpiyat, paralimpik ya da deaflimpik oyunları ile dünya ve Avrupa şampiyonalarında ilk 3 dereceye girenler, sınav şartı aranmaksızın spor uzmanı ya da antrenör unvanlı sözleşmeli personel olabilecek. Olimpiyat, paralimpik ya da deaflimpik oyunlarında yer alan spor branşlarında en az 15 kez milli formayı giyenler ya da son 5 yıl içinde en az 7 defa uluslararası yarışmalarda milli takım antrenörü olarak fiilen görev yapanlar da sözleşmeli personel olarak atanabilecek.

... detay
 
02 Ocak 2020 Perşembe 10:49:00

Sporcu Sağlık Raporu İçin Sevk Alınması Gerekmektedir. 

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü "Sağlık Raporları Usul ve Esasları Hakkında Yönerge" gereği Spor Federasyonlarının faaliyetlerine katılmak üzere "Sporcu Lisansı" alacak kişilerin Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı birimlerden sevk almaları gerekmektedir. Söz konusu sevk işlemi E-Devlet Kapısı üzerinden yapılabileceği gibi, Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlükleri tarafından Bakanlığımız "Spor Bilgi Sistemi" üzerinden de yapılabilecektir. Sporcu Lisansı için alınacak sağlık raporları, Bakanlığımız Spor Bilgi Sistemi  ekranından elektronik olarak görüntülenecektir.

Sağlık Raporları Usul ve Esasları Hakkında Yönerge          Sevk İşlem Süreci

... detay
 
10 Aralık 2019 Salı 11:16:00 Categories: EXTRANET
Sayfa 1 / 2 1 2 > >>

Bilimsel E Spor Dergisi  

Federasyonumuzun Bilimsel E-Spor Dergisi Eğitim Kurulu tarafından hazırlanmaktadır." E-Spor Dergi" linkimiz Ana sayfa üzerinde yer alan YAYINLARIMIZ başlığı adı altında yayınlanacak olup                                                         www.espordergisi.net adresinden de görüntülenebilir. 

 

... detay
 
03 Temmuz 2019 Çarşamba 14:58:00

 

ÖNEMLİ DUYURU

Coronavirus ile ilgili alınan tedbirler gereğince, Federasyonumuzun tüm sportif faaliyetleri Gençlik ve Spor Bakanlığının ikinci emrine kadar durdurulmuştur. Talimatlara göre yapılacak yeni düzenlemeler ilgili üniversiteler ile paylaşılacaktır. Saygıyla duyurulur.


ANA SPONSOR

 

2020 YELKEN YARIŞLARI

Alo 145