Koç Spor Fest Alp Disiplini Slalom Yarışları Yapıldı 

Erzurum Palandöken tesislerinde devam eden Koç Spor Fest Kış Oyunları Kayak Alp Disiplini Kadınlar ve Erkekler Slalom yarışları yapıldı. yarışma sonuçlarını görmek için devam tıklayınız.

... detay
 
23 Şubat 2020 Pazar 14:33:00

Koç Spor Fest Kış Oyunlarında Snowboard Yarışları Başladı 

Koç Spor Fest Kış Oyunları kapsamında yer alan Snowboard yarışları bu gün başladı.Büyük Slalom erkekler ve kadınlar yarış sonuçlarını detayda belirtilen bağlantılardan görebilirsiniz. 

 

... detay
 
21 Şubat 2020 Cuma 21:18:00

Koç Spor Fest Kış Oyunları Devam Ediyor 


Koç Spor Fest Kış Oyunları kapsamında dün gerçekleştirilen  Kayak Alp Disiplini Büyük Slalom Erkekler yarışmaları sonuçlarını aşağıda belirtilen linklerden görebilirsiniz.

Büyük Slalom Erkekler_TR               Büyük Slalom Erkekler İstanbul Üniversiteleri                    Büyük Slalom Erkekler Genel

... detay
 
21 Şubat 2020 Cuma 10:40:00

Koç Spor Fest Kış Oyunları Erzurum'da Başladı. 

Koç Spor Fest Kış Oyunları 19 Şubat 2020 tarihinde Erzurum Palandöken'de Başladı. 23 Şubat 2020 tarihine kadar devam edecek olup Kış Oyunları Kapsamında Snowboard, Kayak Alp Disiplini ile birlikte  ilk kez Kar Voleybolu branşı da yapılacak.  

Bu gün itibari ile Kayak Alp Disiplini Kadınlar Büyük Salolom yarışları yapıldı. Sonuçları görmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayabilirsiniz.

Büyük Slalom Kadınlar   Büyük Slalom Kadınlar İstanbul Üniversiteleri     Büyük Salalom Kadınlar_TR

... detay
 
20 Şubat 2020 Perşembe 16:39:00

Kros Türkiye Şampiyonasına Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Ev Sahipliği Yaptı. 

Türkiye Üniversiteler Kros Şampiyonası 15 Şubat 2020 tarihinde Balıkesir Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. General Balcı Çamlığı Parkuru’nda start alan şampiyonada kadınlarda 62 sporcu 11 takım, erkeklerde 106 sporcu 17 takım, 28 karma sporcu ve 7 takım olmak üzere 30 üniversiteden 196 sporcu mücadele etti. Yarışlara geçtiğimiz yılda ev sahipliği yapan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Süleyman ÖZDEMİR başta olmak üzere, şampiyonaya emeği geçen BESYO öğretim elemanlarına ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı personellerine teşekkürlerimizi sunarız.

... detay
 
19 Şubat 2020 Çarşamba 14:30:00

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Federasyonumuzu Ziyaret Etti 

10 Şubat 2020 Pazartesi günü, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr. Sedat MURAT Federasyonumuzu ziyaret etti. ÇOMÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyesi Prof.Dr. Hürmüz KOÇ, Federasyonumuz Başkanı Prof.Dr. Kemal TAMER'in de yer aldığı ziyarette Federasyonumuz faaliyetleri ile ilgili görüşmelerde bulunuldu.  Rektör Hocamıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz.

... detay
 
11 Şubat 2020 Salı 12:32:00

Güreş Türkiye Şampiyonası ve Basketbol 1.Lig Trakya Grubuna Katılacak Üniversitelerin Dikkatine 

Koç Spor Fest Trakya Üniversitesi etabında yapılması planlanan Güreş Türkiye Şampiyonası İle Basketbol 1. Lig Grup Müsabakalarına katılacak takımlarımızın konaklama problemi yaşamaması adına aşağıda bulunan otellerle ilgili 2 Mart 2020 tarihine kadar irtibata geçilmesi önemle duyurulur. 

Konaklama bilgileri ve irtibat için Tıklayınız

... detay
 
03 Şubat 2020 Pazartesi 14:59:00

Halk Dansları Yarışmalarının Tarihi ve Yeri Belli Oldu 

​​

Üniversiteler Halk Dansları Yarışmaları ve Halk Müziği (Solo Ses) Yarışmalarının yer ve tarihleri belli oldu.11-15 Nisan 2020 Tarihleri arasında Klasman Ligi, 13-16 Nisan 2020 tarihleri arasında ise Süperlig ve Halk Müziği Solo Ses Yarışmaları Hatay Mustafa Kemal Üniversitesinde yapılacaktır.

Yarışmalara katılım; 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren extranet üzerinden Halk Dansları Katılım linkinden 30 Mart 2020 tarihine kadar extranet yetkilileri tarafından yapılacaktır.

Yarışma Talimatı aşağıda belirtilen linkte belirtilmiştir.

Türk Halk Müziği Yarışmaları 2020 yılında Solo Ses Kategorisinde düzenlenecek olup diğer kategoriler yapılmayacaktır. Solo Ses Yarışmaları Süperlig Yarışmaları ile birlikte yapılacaktır. Solo Ses Yarışmasına katılım süperlige katılacak üniversitelerle sınırlandırılmıştır. Solistlere eşlik edecek sazlar Federasyonumuz tarafından sağlanacak olup üniversiteler enstrümanlar için herhangi bir ücret ödemeyecektir. Ayrıntılı bilgi 20 Ocak 2020 tarihinde Yarışma Esaslarında ilan edilecektir

Yarışma Talimatı için Tıklayınız.     Yarışma Duyurusu için tıklayınız        Konaklama Bilgileri

... detay
 
29 Ocak 2020 Çarşamba 10:00:00 Categories: EXTRANET

Bakanlığımız Tarafından Şampiyonlara Sözleşmeli Personel Müjdesi 

Olimpiyat, paralimpik ya da deaflimpik oyunları ile Dünya ve Avrupa şampiyonalarında ilk 3'e giren milli sporcular, sınav şartı aranmaksızın spor uzmanı ya da antrenör unvanlı sözleşmeli personel olabilecekler.

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslarda değişiklik yapılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararı, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Karara göre, olimpiyat, paralimpik ya da deaflimpik oyunları ile dünya ve Avrupa şampiyonalarında ilk 3 dereceye girenler, sınav şartı aranmaksızın spor uzmanı ya da antrenör unvanlı sözleşmeli personel olabilecek. Olimpiyat, paralimpik ya da deaflimpik oyunlarında yer alan spor branşlarında en az 15 kez milli formayı giyenler ya da son 5 yıl içinde en az 7 defa uluslararası yarışmalarda milli takım antrenörü olarak fiilen görev yapanlar da sözleşmeli personel olarak atanabilecek.

... detay
 
02 Ocak 2020 Perşembe 10:49:00

Sporcu Sağlık Raporu İçin Sevk Alınması Gerekmektedir. 

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü "Sağlık Raporları Usul ve Esasları Hakkında Yönerge" gereği Spor Federasyonlarının faaliyetlerine katılmak üzere "Sporcu Lisansı" alacak kişilerin Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı birimlerden sevk almaları gerekmektedir. Söz konusu sevk işlemi E-Devlet Kapısı üzerinden yapılabileceği gibi, Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlükleri tarafından Bakanlığımız "Spor Bilgi Sistemi" üzerinden de yapılabilecektir. Sporcu Lisansı için alınacak sağlık raporları, Bakanlığımız Spor Bilgi Sistemi  ekranından elektronik olarak görüntülenecektir.

Sağlık Raporları Usul ve Esasları Hakkında Yönerge          Sevk İşlem Süreci

... detay
 
10 Aralık 2019 Salı 11:16:00 Categories: EXTRANET
Sayfa 1 / 2 1 2 > >>

Bilimsel E Spor Dergisi  

Federasyonumuzun Bilimsel E-Spor Dergisi Eğitim Kurulu tarafından hazırlanmaktadır." E-Spor Dergi" linkimiz Ana sayfa üzerinde yer alan YAYINLARIMIZ başlığı adı altında yayınlanacak olup                                                         www.espordergisi.net adresinden de görüntülenebilir. 

 

... detay
 
03 Temmuz 2019 Çarşamba 14:58:00

 

 

 

ÜLKEMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

İdlib’de rejim kuvvetleri tarafından düzenlenen hava saldırısı sonrası şehit olan Askerlerimize Allah’​t​an rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.


ANA SPONSOR

 

Alo 145